| Customization: | Available |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Application: | Dairy Products, Tea, Vegetable, Fruit, Snack, Rice, Flour |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HP-150G |
| Film width | Max 240mm |
| Bag length | 40-200mm |
| Bag width | 35-130mm |
| Measurement range | 5-200ml |
| Film roll diameter | Max 300mm |
| Packaging rate | 30-50 bag/min |
| Power | 1.5KW |
| Machine size | 1100*800*1800mm |
| Machine weight | 280kg |