| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | SDS-300H |
| Voltage | 220V/650W |
| Bag shape | Back sealing/three-sides/four side seal |
| Packaging volume | 3-30ml,5-50ml, 10-100ml ,25-125ml ,30-200ml,50-300ml |
| Packing speed | 21-60 bags/min |
| Weight | 220kg |
| Assorted device | Syringe pump |
| Machine size(mm) | 1080*600*1520mm |
| Weight (kg) | 120kg |



