| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Full automatic pasty sauce packaging machine |
| Model | JQ-301 |
| Voltage | 220V/400W |
| Bag shape | Back sealing/three-sides |
| Sealing lines | Straight lines/netted lines |
| Packaging volume | 10-100ml,5-50ml, 20-200ml ,30-300ml for choice |
| Packing speed | 21-60 bags/min |
| Pulling film type | Stepping motor |
| Weight | 220kg |
| Assorted device | Syringe pump |
| Machine size(mm) | 540*1170*1330mm |
| Weight (kg) | 115kg |




