| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | YQ1800 |
| Voltage/Power | 220V 50Hz,1Phase,2.2kw |
| Capacity | 1200-1800pcs/h |
| Dimension | 910*620*1040mm |
| Weight | 100kg |



