| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | GXGZ-F |
| Source pressure | 0.6MPa |
| Working pressure | 0.1-0.5MPa |
| Filling capacity | 300-700ml |
| Filling speed | 20-50 bottoles /min |
| Filling accuracy | 1-3ml |
| Gas consumption | 0.045m3/min |
| Machine size | 450*450*1650mm |




