| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | DGA-2 |
| Voltage | 220V/380V 50-60HZ (or customized) |
| Filling Range | 100ml-5000L |
| Filling accuracy | ±1% |
| Auxiliary equipment required | Air compressor |
| Air pressure | 0.6-0.8MPA |
| Machine power | 1.5KW |
| Machine size | 700*600*1600mm |
| Machine weight | 150kg |



