| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | RW-604 |
| Voltage | 220V |
| Power | 0.75KW |
| Meat ball diameter | 10-30mm |
| Capacity | 280~300pcs/h |
| Dimension | 800*405*1240mm |
| Machine weight | 80kg |



