| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | One Year Except Spare Parts |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | GCQ-100 |
| Power (KW) | 380V/220V/50HZ/1.5KW |
| Capacity (kg/h) | 150-200kg/h |
| Weight (kg) | 100kg |
| Machine size (mm) | 650*370*1270mm |
| Filling pipe size (mm) | 12.15.25 can be customized |


